Info: Używamy cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

We wszelkich sprawach związanych z funkcjonowaniem GokartSystem.pl prosimy o kontakt mailowy na adres:

admin@GokartSystem.pl
W celu nawiązania współpracy z GokartSystem.pl prosimy o kontakt z:

Paweł Kołodziej
20-533 Lublin
ul. Romantyczna 6/16

biuro@GokartSystem.pl
tel. 602 714 695
Podziękowanie:

   GokartSystem.pl nie był by dzisiaj najlepszym ogólnopolskim, a w przyszłości ogólnoeuropejskim systemem integrującym tory i kierowców w jednym miejscu gdyby nie bardzo udana i owocna współpraca z krytymi torami kartingowymi CARTMAX. Składam niniejszym wielkie podziękowania dla właścicieli i pracowników lubelskiego CARTMAX'u i zachęcam wszystkich kierowców do wizyty na lubelskim torze, nie często spotyka się tak wysoki poziom profesjonalizmu w naszym kraju.

   GokartSystem.pl dziękuje także portalowi PolskiKarting.com.pl za pomoc w organizacji systemu i bardzo efektywną współpracę na wielu płaszczyznach.


Jeśli chcesz nawiązać współpracę z GokartSystem.pl napisz swoją ofertę na podany powyżej adres e-mail, na pewno odpowiem na wszystkie propozycje.


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.